Vánoce v JK Ronex

Vánoce jsme oslavili v našem jezdeckém klubu v sobotu 22. prosince hned nadvakrát.

Odpoledne jsme s našimi nejmladšími jezdci uspořádali vánoční besídku spojenou s focením. Po společné fotce k přání Nového roku následovalo o trochu delší pózování. Každý si totiž vzal svého oblíbeného koníka a svou kamarádku a mohl se tak zvěčnit před objektivem fotoaparátu.

Následoval přesun do klubovny, kde si každý mohl vyrobit ozdobu na stromeček, korálkového andílka, či například nazdobit perníček. Kdo měl tričko, mohl si šablonou nabarvit motivy koníků. Protože každý přinesl na ochutnání trošku vánočního cukroví, bylo i co mlsat a mohli jsme tak ochutnat různé druhy dle tradic jednotlivých rodin. Děkujeme Vendulce a Alče za pomoc s organizací, také za chlebíčky a za výborný dětský punč na kterém jsme si opravdu pochutnali. Musíme také vyzdvihnout jejich šikovnost, se kterou děti vedly. Filipovi patří poděkování za focení a výrobu Pf. Závěrem bychom chtěli také poděkovat našim koníkům za trpělivost, se kterou snášeli celé focení.

                    

Večer pak patřil našim dospělým členům na polečné večeři ve Vinárně u Páji. Sešli jsme se skoro všichni a kromě oslavy Vánoc jsme také popřáli a předali společný dar naší trenérce Míše Habáskové k jejím kulatinám. Bylo to příjemné posezení, ze kterého se pár vytrvalců ještě večer přesunulo na tzv. „piškotéku“  (klubový název pro diskotéku), kde protančili zbytek noci.

          

Přejeme všem úspěšný rok 2019!